02142697 تور
02188175410 ویزا
09195566573 پشتیبانی
با ما همراه باشید!

تصاوير اتوبوس

الیت سیر معمولاً از وسایل حمل و نقل جاده ای در اغلب تورهای داخلی و برخی تورهای خارجی خود استفاده می کند. اتوبوس های موجود در ایران که عمدتاً ساخت کمپانی هایی نظیر اسکانیا، ولوو، مان و بنز می باشند. از نظر کیفیتی ارتباط مستقیمی با سال ساخت و میزان کارکردشان دارند. انواع مختلفی که در ناوگان حمل و نقل ایران به عنوان اتوبوس توریستی معرفی می شوند به این شرح است: اتوبوس VIP 24 نفره، اتوبوس VIP 30 نفره، اتوبوس توریستی 44 نفره که این نوع آخر، رایج ترین اتوبوس برای تورها می باشد چراکه در صورت اجرای تورها با اتوبوسهای VIP ، قیمت به شکل قابل ملاحظه ای بیشتر می شود.

نکاتی که در سفر با اتوبوس باید به آن توجه نمود :

• همانطور که به قوانین راهنمایی و رانندگی آگاهید، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان هر خودرو الزامی است، لذا در صورت توجه نکردن به این مهم، مسئولیت آن بر عهده خود شما همسفر عزیزمان می باشد.
• در سفر با اتوبوس لطفاً از ارتباط گاه و بی گاه با راننده برای مسائلی همچون کم و زیاد کردن صدا، خاموش و روشن نمودن کولر و بخاری، نگهداشتن برای سرویس بهداشتی و یا خرید، درخواست برای باز نمودن صندوق بار و نظایر آن خودداری نموده و این قبیل موارد را تنها از طریق راهنمای تور پیگیری نمایید.
• علیرغم امن بودن محیط اتوبوس برای وسایل شما، باز هم باید در حفظ اشیا و لوازم خود کوشا باشید.
• در موارد نادری از سفرها پیش می آید که وسیله نقلیه اصلی تور به علت خراب شدن در بین راه بماند و در کوتاه مدت درست نشود. الیت سیر تلاش خواهد نمود تا خودروی مناسبی جایگزین نماید ولی اگر در این شرایط خودروی لوکسی پیدا نشود برای خروج از آن وضعیت، هر خودروی دیگری که شاید از کیفیت پایین تری هم برخوردار باشد ناچاراً جایگزین خواهد شد.